Iako smo svjesni da je period renoviranja stambenih i poslovnih objekata u toku, i da je zvanično istekla zabrana odlaganja kabastog otpada koja je donesena Odlukom o komunalnom redu i koja je trajala od 1. juna do 1. oktobra, apelujemo na sugrađane da i dalje koriste BESPLATNU uslugu preuzimanja i odvoza kabastog otpada po pozivu.
Svi koji imaju potrebu za odlaganjem ove vrste otpada mogu nas kontaktirati utorkom i četvrtkom na brojeve telefona 033 452 512 i 033 452 562.
Cilj ovog apela je isključivo postizanje boljih sanitarnih uslova na kontejnerskim stanicama i efikasnije pražnjenje mobilijara na njima.